top of page

POHYBOVÝ KOUČINK 

Rádi byste se mnou spolupracovali osobně formou soukromých lekcí?
Na téhle stránce se dozvíte co a jak, kudy a kam a taky za kolik. 

Rád bych, abyste mě za 10 týdnů nepotřebovali

Mým cílem nikdy nebylo lidi trénovat. Nepočítám opakování, neříkám “přidej” a neberu spolupráci jako prostou výměnu času za peníze. Mým cílem je vás naučit, jak fungují základní principy, mobilita, svalová náprava a jak správně provádět techniku cviků. Chci, abyste za 10 týdnů naší společné snahy odhodili přídavná kolečka (mě) a sebevědomě pokračovali na cestě, kterou spolu nastíníme.

 

Stanou se z vás odborníci na svoje tělo, budete chápat své unikátní problémy, umět se rozhýbat, srovnat a donekonečna sílit.

Jaký je váš záměr?

Mějte jasný záměr. Ať je vaším cílem zbavit se bolesti, posunout svoje výkony na novou úroveň, poznat lidské tělo do větší hloubky, nebo se prostě začít hýbat, nastavíme výuku a trénink tak, abyste se ke svému záměru za 10 týdnů naší spolupráce dostali, nebo se aspoň výrazně přiblížili.

Úvodní kurz

Úvodní kurz trvá deset týdnů, kdy se při frekvenci jedné lekce týdně potkáme na deseti soukromých lekcích. Kurz obsahuje váš jedinečný plán mobility, nápravy a silového tréninku a vstup do tělocvičny.

První lekce je diagnostická, trvá kolem 75 minut a samostatně stojí 2250 korun. Pokud se rozhodnete se mnou navázat spolupráci, je diagnostika zahrnutá v ceně kurzu a počítá se jako první lekce.

Cena je 17 500,-

Navazující kurz

Pokud budete chtít na úvodní kurz navázat a nabyté znalosti si utvrdit, budeme se potkávat jednou za dva až tři týdny s tím, že bude potřeba, abyste hodně trénovali i sami. V navazujícím kurzu se potkáme na 5 soukromých lekcích a součástí je opět plán mobility, nápravy, silového tréninku a vstup do tělocvičny.

Cena je 10 000,-

Kudy za mnou?

Potkávat se budeme v soukromé tělocvičně na Slezské 117 (poblíž obchodního domu Flora). Až se dostanete na místo, prozvoňte mě na 725107162 (v případě nutnosti na zvonek jdidosebe s.r.o.) a vyjděte do prvního patra. Vstoupíte do prvních dveří nalevo a tam už budu já. Raději ještě přikládám mapku, abyste se na své první výpravě za mnou nezatoulali.

Prostor pro spolupráci mám pouze od pondělí do čtvrtku mezi 8:30 a 13:30.

Co s sebou?

Vezměte si jen oblečení na trénink a něco na psaní poznámek - bloček nebo mobil postačí. Pokud nemáte speciální boty na trojboj nebo vzpírání, tak nechte obuv klidně doma, většinu tréninku strávíte v ponožkách nebo naboso.

Bojíte se investice?

To opravdu nemusíte. Pokud zjistíte, že vám moje služby nevyhovují, rád vám za úvodní hodinu nebo za nevychozené lekce vrátím peníze. 

Jaké jsou podmínky pro zrušení lekce?

Domluvený termín lekce pro mě znamená určitý závazek. A stejně tak, jako já včas na hodinu dorazím, nebo ji případně s dostatečným předstihem zruším, očekávám to samé i od vás. Jelikož tohle bývá pro lidi problém, nastavil jsem tato pravidla:

- Zrušení lekce aspoň 48 hodin předem je bez poplatku.
- Zrušení lekce 48 hodin a méně předem je za 100% ceny lekce. 

Pokud náhle onemocníte nebo se zraníte, máte možnost rušit lekci ještě ten den do sedmi ráno a bez poplatku. Zdraví je vždy na prvním místě.

Tato pravidla mimochodem platí i pro mě.

Máte to za mnou daleko a přesto byste rádi začali? V online Učebně můžete trénovat podle mého tréninkového plánu a vzdělávat se z kurzů.

bottom of page