top of page
Untitled_Artwork.jpg

PRINCIPY 

Naučte se používat čtyři základní principy silového tréninku. Jakmile začnete správně chápat techniky dechu, břišního válce, nastavení těla a tříbodové opory, samovolně se rozpustí drtivá většina problémů, se kterými za vámi klient přijde.

pekac1.png
kotník_s_gumou.png

MOBILITA

Rozsah pohybu kloubu je extrémně důležitá kontrolka. Každý trenér musí znát diagnostické testy pro mobilitu a musí je umět správně interpretovat. V kurzech mobility se dozvíte, jak diagnostikovat jednotlivé klouby a jak rozvíjet jejich hybnost efektivně a hlavně trvale.

SVALOVÁ NÁPRAVA

Svaly jsou dynamická záležitost. V průběhu našeho života se zapínají a vypínají podle toho, jak se o ně staráme a v jakých pozicích trávíme naše dny. Jakmile se naučíte hledat neaktivní svaly a následně je vracet do provozu, utečete ostatním trenérům o mílové kroky.

polomostjednonoz.png
západ.png

SILOVÝ TRÉNINK

Silový trénink je nejlepší forma rehabilitace. Dost bylo kroužení zápěstím a tahání za gumičky! Vaši klienti musí mít pocit, že s vámi odvedli nějakou práci. Technicky správně provedené silové cviky jsou naprosto klíčovou součástí cesty za zdravím. A já vás naučím, jak na to.

PROGRAMING

Který cvik má být v tréninku jako první? Jde skloubit základní pohybové vzory tak, aby nedocházelo k přetížení? Jak je to s regenerací? Co progresivní zatížení? Je lepší fullbody nebo split? Tohle všechno budete po absolvování kurzu programingu velmi důvěrně znát. Nebudete si muset pamatovat tréninkové rozpisy, ani desítky pouček. Místo toho odhalíte principy skryté za psaním kvalitních programů.

dřeps_edited.jpg
zakoupit členství

ČLENSTVÍ